Oefencampagne BVO’s
Willem II trapt zaterdag als eerste af in de reeks voorbereidingswedstrijden richting de start van de competitie in het weekend van 5, 6 en 7 augustus. Hieronder een opsomming van de duels – voor zover bekend – per speeldatum van de acht Brabantse betaald voetbal organisaties.
25 juni | 19.00 | RKDSV-Willem II | Diessen |
2 juli | 14.30 | Kogelvangers-RKC Waalwijk | Willemstad |
15.00 | Staphorst-PSV | Staphorst | |
17.00 | Zundert-NAC Breda | Zundert | |
17.00 | Nooit Gedacht-FC Den Bosch | Geffen | |
17.00 | Helmondia-Helmond Sport | Helmond | |
17.00 | UNA-FC Eindhoven | Zeelst | |
19.00 | Tilburgse selectie-Willem II | Zigo, Tilburg | |
5 juli | 19.00 | Halsteren-PSV | Halsteren |
19.00 | Dongen-NAC Breda | Dongen | |
19.00 | FC Groningen-Helmond Sport | Harkstede, Groningen | |
19.00 | SBC-FC Den Bosch | Son en Breugel | |
19.30 | UNA-FC Oss | Zeelst | |
7 juli | 19.00 | FC Eindhoven-PSV | Eindhoven |
19.00 | DAW-FC Den Bosch | Schaijk | |
8 juli | 19.00 | Bavos-Helmond Sport | Bakel |
9 juli | 14.30 | BD Klasbakkenteam-Willem II | Longa, Tilburg |
14.30 | RWB-RKC Waalwijk | Waalwijk | |
16.30 | TSC-NAC Breda | Oosterhout | |
17.00 | FC Den Bosch-Team VVCS | Den Bosch, trainingscomplex | |
18.00 | Helmond Sport-St.Truiden | n.n.b. | |
11 juli | 19.30 | FC Den Bosch-Hartlepool | Heiloo |
12 juli | 15.30 | FC Eindhoven-Ipswich Town | Eindhoven |
19.00 | NAC Breda-Cercle Brugge | IJzendijke, Zeeland | |
19.30 | RKC Waalwijk-Excelsior’31 | Papendal | |
14 juli | 19.00 | Schouws Elftal-NAC Breda | Oosterland |
19.00 | FC Den Bosch-Ipswich Town | Den Bosch, Vliert | |
15 juli | 19.00 | Vfl Osnabruck-Willem II | Osnabruck, Dld |
19.30 | FC Lienden-RKC Waalwijk | Lienden | |
16 juli | 14.30 | Jong FC Twente-FC Oss | Enschede |
16.00 | Wodan-FC Eindhoven | Eindhoven | |
16.00 | Zeeuw Elftal-NAC Breda | Yerseke | |
17.00 | EVVC-FC Den Bosch | Vinkel | |
18.00 | Helmond Sport-VVV Venlo | Nederweert | |
Nnb | PSV 1e wedstrijd toernooi | Karinthië, Oostenrijk | |
17 juli | 14.30 | HVV Helmond-Helmond Sport | Helmond |
19 juli | 19.00 | Gemert-Helmond Sport | Gemert |
19.00 | FC Eindhoven-Roda JC | Eindhoven | |
19.00 | FC Den Bosch-FC Utrecht | Den Bosch, Vliert | |
Nnb | PSV 2e wedstrijd toernooi | Karinthië, Oostenrijk | |
20 juli | 19.00 | Fortuna Sittard-Willem II | Nieuwstadt |
11.00 | FC Eindhoven-Qatar O 19 | Eindhoven | |
19.30 | NAC-Sparta Rotterdam | St.Willebrord | |
22 juli | 19.00 | FC Den Bosch-RKC Waalwijk | Den Bosch, trainingscomplex |
23 juli | 15.00 | IJsselmeervogels-NAC Breda | Spakenburg |
17.00 | Vitesse-FC Oss | Veenendaal | |
18.00 | Willem II-Lommel | Lutlommel, Belgie | |
19.00 | FC Eindhoven-NEC | Eindhoven | |
26 juli | 19.00 | FC Dordrecht-FC Oss | Waardenburg |
19.30 | NAC Breda-Levante | St.Willebrord | |
19.30 | Eendracht Aalst-FC Eindhoven | Aalst, Belgie | |
19.30 | Antwerp FC-RKC Waalwijk | Wijnegem, Belgie | |
20.45 | Charlton Athl.-FC Den Bosch | Londen | |
27 juli | 15.30 | Nottingham Forest-PSV | Nottingham, Eng. |
19.00 | Gemert-FC Eindhoven | Gemert | |
28 juli | 19.00 | Dessel Sport-FC Eindhoven | Dessel, Belgie |
29 juli | 19.00 | RKC Waalwijk-Sparta R’dam | Loon op Zand |
19.00 | FC Den Bosch-PSV | Den Bosch, trainingscomplex | |
19.30 | Excelsior-Willem II | Barendrecht | |
20.00 | Helmond Sport-Turnhout | Helmond, stadion | |
Middlesbrough-PSV | Middlesbrough, Eng. | ||
30 juli | 19.30 | NAC-Olympiakos Piraeus | Breda, stadion |
2 aug | 20.00 | Elinkwijk-FC Oss | Utrecht |